Puchar KS Zatoka Puck

Termin: 02-05.05.2019 - gr.A, 04-05.05.2019 - gr.B

ZGLOSZENIA ONLINE
Organizator

Puchar Klubu Sportowego „Zatoka” Puck

Sezon 2019 niesie za sobą XIII edycję Regat Puchar Klubu Sportowego „Zatoka” Puck.


Regaty o Puchar Klubu Sportowego „ZATOKA” Puck położonego nad malowniczą Zatoką Pucką rozgrywają się już od 12 lat.

Zawiadomienie o regatach OPP A i B Mapa portu Informacje dot. pomiarów

S P O N S O R Z Y I P A R T N E R Z Y

Wyniki online
Wyniki online
SailingNet
OPTIMIST A OPTIMIST B
Organizator
Organizator
SailingNet
Zgloszenia online
Podział na grupy
SailingNet

Lista uczestników

Poniżej przedstawiamy liste uczetników regat

Wyślij zgłoszenie:

Only sailors from POLAND

Team leader / Kierownik ekipy

I comply to the obligations that result from The Racing Rules of Sailing , especially Rule 4 Part 1.
Przyjmuję zobowiązania wynikające z przepisów określonych w Przepisach Regatowych Żeglarstwa (The Racing Rules of Sailing), a w szczególności Przepis 4 Części 1.

Liczba zgłoszeń online (127)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
24.04.2019 POL 1492 Paweł Romanowicz
14
JKW Poznań
24.04.2019 POL 1644 Nina Janowicz
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.04.2019 POL 1917 Filip Marjański
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.04.2019 POL 1753 Michał Jankowski
14
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.04.2019 POL 1757 Rafał Górski
14
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.04.2019 POL 1827 Ewa Lewandowska
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.04.2019 POL 2043 Lila Sochaj
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
23.04.2019 POL 1224 Piotr Jakubowski
13
ŻMKS Poznań
23.04.2019 POL 1460 Aleksandra Jakubowska
15
ŻMKS Poznań
23.04.2019 POL 1049 Teresa Zawal
15
ŻMKS Poznań
23.04.2019 POL 1050 Szymon Rossa
13
ŻMKS Poznań
23.04.2019 POL 1278 Adam Cwojdziński
13
ŻMKS Poznań
23.04.2019 POL 1871 Wojciech Stefaniak
13
ŻMKS Poznań
22.04.2019 LTU 1926 Tautvydas Buožius
12
Bangputys
22.04.2019 LTU 383 Jonas Stulginskas
12
Bangputys
22.04.2019 LTU 599 Justas Rudminas
12
Bangputys
22.04.2019 LTU 422 Vaidas Abraitis
10
Bangputys
19.04.2019 POL 2170 Jan Fuk
13
Giżycka Grupa Regatowa
19.04.2019 POL 2184 Mikołaj Strupiński
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
19.04.2019 RUS 3939 Ivan Mikhalev
12
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
19.04.2019 POL 2177 Patryk Chełkowski
13
Giżycka Grupa Regatowa
19.04.2019 POL 2162 Mateusz Gigielewicz
14
Giżycka Grupa Regatowa
19.04.2019 POL 2166 Dominika Grala
13
Giżycka Grupa Regatowa
19.04.2019 POL 2006 Amelia Potejko
13
Giżycka Grupa Regatowa
19.04.2019 2605 Magdalena Skórnóg
13
Giżycka Grupa Regatowa
18.04.2019 POL 1865 Paulina Rutkowska
14
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 2552 Maciej Iliński
15
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 1452 Antonina Ołowiak
13
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 1799 Iwo Reński
14
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 2138 Max Berliński
13
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 1932 Konrad Wlazłowski
14
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 1862 Zuzanna Zielińska
13
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 1561 Krzysztof Ołowiak
11
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 2141 Natalia Ziółkowska
12
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 1903 Tomasz Bendlewski
15
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 1626 Aleksander Ponto
15
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 1444 Oskar Ponto
15
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 2119 Aleksander Bury
14
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 2041 Filip Jarosiewicz
13
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 1776 Michał Maziarka
14
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 4112 Jan Zamojski
13
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 2117 Alicja Tutkowska
12
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 1492 Paweł Romanowicz
14
JKW Poznań
17.04.2019 POL 1489 Paweł Koliński
14
LKS Charzykowy
17.04.2019 POL 1779 Marcel Wieliński
14
LKS Charzykowy
17.04.2019 POL 2723 Jakub Szczepański
13
LKS Charzykowy
17.04.2019 POL 2101 Mikołaj Bazyli
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
17.04.2019 POL 2024 Michał Jaroszek
13
KSW BALTIC DZIWNÓW
17.04.2019 POL 2136 Filip Lenart
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
17.04.2019 POL 2153 Szymon Wójcik
14
KSW Baltic Dziwnów
14.04.2019 POL 1364 Jan Fuk
13
Giżycka Grupa Regatowa
14.04.2019 POL 1887 Mikołaj Strupinski
11
Gizycka Grupa Regatowa
14.04.2019 POL 2177 Patryk CHEŁKOWSKI
13
Giżycka Grupa Regatowa
14.04.2019 POL 1883 Aleksandra Bobrowska
12
UKS Barnim Goleniów
14.04.2019 POL 1884 Adrian Majdosz
14
UKS Barnim Goleniów
14.04.2019 POL 1868 Maciej Cymerman
13
UKS Barnim Goleniów
14.04.2019 POL 188 Filip Oleszczyk
14
UKS Barnim Goleniów
14.04.2019 POL 708 Stanisław Maik
13
UKS Barnim Goleniów
14.04.2019 POL 664 Oskar Sawicki
13
UKS Barnim Goleniów
14.04.2019 POL 2121 Joanna Cymerman
15
UKS Barnim Goleniów
14.04.2019 POL 1889 Jeremi Dąbrowski
14
UKS Barnim Goleniów
14.04.2019 POL 1950 Jeremi Szczukowski
13
CHKŻ Chojnice
14.04.2019 POL 926 Zofia Prądzyńska
11
CHKŻ Chojnice
14.04.2019 POL 2111 Krzysztof Szczodrowski
14
CHKŻ Chojnice
14.04.2019 POL 1949 Maksymilian Kabat
13
CHKŻ Chojnice
14.04.2019 POL 1593 Rafał Balicki
12
CHKŻ Chojnice
14.04.2019 POL 1018 Antoni Lipiński
13
CHKŻ Chojnice
14.04.2019 POL 1751 Jacek Kalinowski
13
CHKŻ Chojnice
14.04.2019 POL 2010 Jakub Gil
13
CHKŻ CHOJNICE
14.04.2019 2114 Tymon Wiatrowski
13
CHKŻ Chojnice
14.04.2019 2403 Pola Schmidt
15
CHKŻ Chojnice
14.04.2019 POL 1750 Filip Nosol
12
CHKŻ Chojnice
12.04.2019 POL 2210 Kacper Warywoda
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12.04.2019 POL 2205 Jakub Rusiniak
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12.04.2019 POL 2203 Michał Karnacewicz
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12.04.2019 POL 2209 Filip Rostek
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12.04.2019 POL 2194 Maciej Dudek
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12.04.2019 POL 2204 Aleksandra Zybert
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12.04.2019 2605 Magdalena Skórnóg
13
Giżycka Grupa Regatowa
12.04.2019 POL 2709 Julian Podwalski
14
SSW MOS Iława
12.04.2019 POL 2008 Maciej Kasprzak
11
SSW MOS Iława
12.04.2019 POL 2007 Alicja Michalewska
12
SSW MOS Iława
12.04.2019 POL 1669 Natalia Chojnowska
12
SSW MOS Iława
12.04.2019 POL 1867 Jan Klinicki
12
SSW MOS Iława
12.04.2019 POL 1978 Kinga Furmanek
12
SSW MOS Iława
12.04.2019 POL 1801 Oskar Wielczyk
12
SSW MOS Iława
11.04.2019 LTU 323 Saulė Pajarskaitė
14
Bangpūtys
11.04.2019 LTU 106 Rapolas Norvaišas
14
Buriavimo klubas "Vėjo sparnai"Plungė
10.04.2019 LTU 445 Tomas Blinstrubas
13
Neringos sporto mokykla
10.04.2019 LTU 145 Marius Blinstrubas
9
Neringos sporto mokykla
10.04.2019 LTU 737 David Mažeika
9
Neringos sporto mokykla
10.04.2019 LTU 410 Meda Rimaitė
14
Neringos sporto mokykla
10.04.2019 LTU 56 Vykintas Mizgiris
14
Neringos sporto mokykla
10.04.2019 LTU 432 Mariya Shramkova
11
Neringos sporto mokykla
10.04.2019 LTU 80 Šarūnas Jakas
10
Neringos sporto mokykla
10.04.2019 LTU 51 Kristupas Alseika
13
Neringos sporto mokykla
09.04.2019 LTU 800 AUKSĖ-URŠULĖ RUDZIKAITĖ
14
NBA-ESSC-POSEIDONAS (ltu club team)
09.04.2019 LTU 751 ROJUS STANKEVIČIUS
14
Sporto centras "Atžalynas "Šiauliai
09.04.2019 LTU 628 GRETA KALINAUSKAITĖ
14
Sporto centras "Atžalynas "Šiauliai
09.04.2019 LTU 750 RŪTA MAŽUNAVIČIŪTĖ
14
Sporto centras "Atžalynas "Šiauliai
07.04.2019 POL 51 Hubert Adamów
14
KS Dobra Marina
07.04.2019 POL 13 Michał Szklarz
14
KS Dobra Marina
07.04.2019 POL 1754 Jan Borowiak
14
KS Dobra Marina
04.04.2019 RUS 2005 Artem Krupachev
14
UKS Pionerskij Kaliningrad region
01.04.2019 LTU 808 NOJUS VOLUNGEVIČIUS
15
NBA-ESSC-POSEIDONAS (ltu club team)
31.03.2019 POL 1448 MARIANNA GĘBICKA
13
MKS DWÓJKA WARSZAWA
31.03.2019 POL 3404 SZYMON ROZUM
14
MKS Dwójka Warszawa
31.03.2019 POL 1988 ANTONI KILISZEK
13
MKS Dwójka Warszawa
31.03.2019 POL 1851 PATRYCJA KURPIEWSKA
14
MKS Dwójka Warszawa
31.03.2019 POL 2206 HANNA KORSAK
13
MKS Dwójka Warszawa
31.03.2019 POL 1888 JOANNA DYJA
14
MKS Dwójka Warszawa
30.03.2019 POL 1151 Alicja Przybyłek
14
AZS Poznań
30.03.2019 POL 1229 Zofia Pospieszna
12
AZS Poznań
30.03.2019 POL 1390 Kacper Młodzianowski
14
AZS Poznań
30.03.2019 POL 920 Maksymilian Kruczyński
13
AZS Poznań
30.03.2019 POL 1140 Aleksandra Borucka
13
AZS Poznań
30.03.2019 POL 1427 Anna Gąsiorek
-
AZS Poznań
30.03.2019 POL 2148 Jakub Modzelewski
15
AZS Poznań
30.03.2019 POL 2031 Fabian Kocięda
12
OPTI CWM GDYNIA
30.03.2019 POL 2034 Natasha Anolik
13
OPTI CWM GDYNIA
29.03.2019 POL 1645 Michał Biedalak
14
JKW Poznań
29.03.2019 POL 2142 Hanna Wiszniowska
14
JKW Poznań
29.03.2019 POL 1611 Antoni Nazimek
14
JKW Poznań
29.03.2019 POL 1622 Stanisław Cholewicki
12
JKW Poznań
29.03.2019 POL 1728 Jan Kamieński
13
JKW Poznań
29.03.2019 POL 1829 Stanisław Wojda
13
JKW Poznań
29.03.2019 POL 945 Andrzej Nycz
13
JKW Poznań

Liczba zgłoszeń online (133)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
24.04.2019 POL 2042 Tymon Sochaj
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.04.2019 POL 910 Wojciech Jankowski
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.04.2019 POL 1923 Wiktor Weselak
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.04.2019 POL 1817 Emilia Paszek
9
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.04.2019 POL 1921 Jan Marjański
10
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.04.2019 POL 182 Kacper Janowicz
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.04.2019 POL 2144 Wiktor Radziej
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.04.2019 POL 1351 Franciszek Kamola
10
KS AZS AWFiS Gdańsk
23.04.2019 POL 1518 Klara Piotrowska
12
WTW Warszawa
23.04.2019 POL 2107 Marta Piotrowska
12
WTW Warszawa
23.04.2019 POL 1879 Igor Grzelak
12
WTW Warszawa
23.04.2019 POL 2078 Stanisław Ługowski
11
WTW Warszawa
23.04.2019 POL 1714 Antoni Malicki
10
WTW Warszawa
23.04.2019 POL 2197 Nathan Vidal
10
WTW Warszawa
23.04.2019 POL 2126 Alexandre Vidal
11
WTW Warszawa
23.04.2019 POL 1278 Daniel Śmiałowski
12
ŻMKS Poznań
23.04.2019 POL 1459 Mateusz Kuchowicz
10
ŻMKS Poznań
23.04.2019 POL 1676 Piotr Grzesiek
10
ŻMKS Poznań
23.04.2019 POL 460 Stanisław Kasprzak
10
ŻMKS Poznań
23.04.2019 POL 1138 Michał Kuchtyn
12
UKS Bryg Wrocław
23.04.2019 POL 1760 Max Niziałkowski
13
UKS Bryg Wrocław
22.04.2019 Polska 1768 Wiktor Wrobel
12
MKS Dwójka Warszawa
21.04.2019 POL 927 Hubert Marciniak
13
JKW Poznań
21.04.2019 POL 2555 Jan Sawicki
11
JKW Poznań
21.04.2019 POL 2551 Jerzy Gałęza
12
JKW Poznań
21.04.2019 POL 1438 Zuzanna Borucka
12
JKW Poznań
21.04.2019 POL 965 Laura Urbańska
10
JKW Poznań
19.04.2019 1768 Wiktor Wrobel
12
MOS "Dwójka"
17.04.2019 POL 1585 Mateusz Grabowski
11
LKS Carzykowy
17.04.2019 POL 1930 Radosław Dudkiewicz
10
LKS Charzykowy
17.04.2019 POL 550 Szymon Graban
11
LKS Charzykowy
17.04.2019 POL 1860 Aleksander Lenart
10
UKS Opti Odra Wrocław
17.04.2019 POL 2023 Jakub Szurko
-
KSW Baltic Dziwnów
17.04.2019 POL 2036 Maja Wójcik
11
KSW Baltic Dziwnów
16.04.2019 RUS 5743 Egor Sidelnikov
11
Yacht Club "Amber Sails", Kaliningrad
16.04.2019 RUS 435 Bogdan Sarkisov
12
Yacht Club "Amber Sails", Kaliningrad
15.04.2019 POL 1880 Mikołaj Bujalski
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
15.04.2019 POL 1927 Mikołaj Czałbowski
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
15.04.2019 POL 1989 Mikołaj Głąb
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
15.04.2019 POL 1941 Marcin Krawczyk
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
15.04.2019 POL 2120 Maksymilian Luto
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
15.04.2019 POL 1942 Alicja Żuber
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
15.04.2019 POL 987 Szymon Budzisz
9
Nauticus Yacht Club Olsztyn
15.04.2019 POL 1528 Michał Surus
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14.04.2019 POL 158 Piotr Kiedrowski
10
UKS Barnim Goleniów
14.04.2019 POL 186 Kamil Nadolny
11
UKS Barnim Goleniów
13.04.2019 LTU 900 JOKŪBAS ČĖPLA
11
Marijampolės BK - sporto mokykla,(LTU CLUB TEAM)
13.04.2019 POL 1296 Eryk Majewski
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
13.04.2019 POL 18 Oliwia Kaczyńska
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
13.04.2019 POL 71 Igor Murach
10
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
13.04.2019 POL 1297 Maciej Szawkowski
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
13.04.2019 POL 17 Matylda Rodziewicz
10
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
13.04.2019 POL 6 Daniel Łachacz
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
13.04.2019 POL 1 Jakub Jabłoński
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
13.04.2019 POL 12971 Julia Płocharczyk
10
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
13.04.2019 POL 2177 Weronika Grala
9
Giżycka Grupa Regatowa
13.04.2019 POL 1167 Maja Swejk
12
Giżycka Grupa Regatowa
13.04.2019 POL 1570 Michał Ciechanowicz
11
Giżycka Grupa Regatowa
13.04.2019 POL 1362 Miłosz Wyszyński
13
Giżycka Grupa Regatowa
13.04.2019 POL 1981 Ewa Fabisiak
12
Giżycka Grupa Regatowa
13.04.2019 POL 2176 Hanna Borkowska
11
Giżycka Grupa Regatowa
13.04.2019 POL 9 Miłosz Ciechanowicz
9
Giżycka Grupa Regatowa
13.04.2019 RUS 1301 Sergei Parfenov
11
UKS Pionerskij Kaliningrad region
13.04.2019 RUS 1790 Ilia Haritonov
11
UKS Pionerskij Kaliningrad region
13.04.2019 RUS 3339 Artem Kornalevskij
12
UKS Pionerskij Kaliningrad region
13.04.2019 POL 6 Michał Sudnik
10
Giżycka Grupa Regatowa
11.04.2019 POL 1969 Hubert Szulczewski
11
SSW MOS Iława
11.04.2019 POL 1319 Nikodem Różański
11
SSW MOS Iława
11.04.2019 POL 1001 Wit Dmuchowski
10
SSW MOS Iława
11.04.2019 POL 2151 Jan Rohde
11
SSW MOS Iława
11.04.2019 POL 985 Jakub Darkowski
11
SSW MOS Iława
11.04.2019 POL 943 Bartosz Bilicki
12
SSW MOS Iława
11.04.2019 POL 969 Zuzanna Liedtke
11
SSW MOS Iława
11.04.2019 POL 193 Stanisław Nadolski
10
SSW MOS Iława
11.04.2019 POL 930 Natan Dziedziak
9
SSW MOS Iława
11.04.2019 LTU 2050 Meda Abrutytė
9
Buriavimo klubas "Vėjo sparnai"Plungė
11.04.2019 LTU 2055 Elena Abrutytė
11
Buriavimo klubas "Vėjo sparnai"Plungė
03.04.2019 POL 3402 Hanna Rogowska
11
TKŻ Toruń
03.04.2019 POL 3403 Hieronim Hendler
11
TKŻ Toruń
03.04.2019 POL 1225 Jan Lemański
11
TKŻ Toruń
03.04.2019 POL 1671 Kalina Zalewska
10
TKŻ Toruń
03.04.2019 POL 1823 Gustaw Zalewski
12
TKŻ Toruń
31.03.2019 POL 2118 Maciej Maćkowiak
12
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 2141 Magdalena Ziółkowska
9
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1925 Alicja Wróblewska
12
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1818 Nadia Burghard
13
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 2108 Iwo Dudek
10
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 2140 Maja Józkowicz
13
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1665 Mateusz Kluczka
13
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1780 Szymon Kolka
11
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 2135 Tymon Kosobucki
12
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 2270 Piotr Kosowski
11
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 2134 Jakub Matwiejczyk
12
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 2136 Kajetan Matwiejczyk
12
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 2133 Aleksander Mucharski
13
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1159 Rafał Ołowiak
12
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 2002 Bartosz Osowski
13
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1551 Maciej Streubel
11
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 2001 Oskar Sylka
11
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 2137 Piotr Toczek
12
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1446 Gustaw Trybek
11
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 9 Aleksandra Zastawna
13
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1 Natasza Micewicz
10
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1396 Mateusz Gąsiorowski
12
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1926 Julia Czerwiak
11
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 3407 Jan Konkol
11
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1970 Tymothy Melentyev
12
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1812 Franciszek Miłosz
10
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 2139 Jan Mucharski
10
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1701 Marika Tassious
12
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 825 JAN WIŚNIEWSKI
12
MKS DWÓJKA WARSZAWA
30.03.2019 POL 1767 Nina Gaweł
9
AZS Poznań
30.03.2019 POL 229 Ignacy Pospieszny
10
AZS Poznań
30.03.2019 POL 958 Lena Gaweł
11
AZS Poznań
30.03.2019 POL 1380 Emilia Siekierczak
11
AZS Poznań
30.03.2019 POL 157 Mikołaj Mataczyński
11
AZS Poznań
30.03.2019 POL 1499 Maksymilian Czarnecki
10
AZS Poznań
30.03.2019 POL 991 Marta Gajdzińska
9
AZS Poznań
30.03.2019 POL 99 Ada Wilińska
11
AZS Poznań
30.03.2019 POL 1 Łucja Borkowska
9
AZS Poznań
30.03.2019 POL 45 Filip Modzelewski
-
AZS Poznań
30.03.2019 POL 67 Lena Roszak
-
AZS Poznań
30.03.2019 POL 90 Paweł Wiliński
-
AZS Poznań
30.03.2019 POL 1586 Maksymilian Malec
11
Opti CWM Gdynia
30.03.2019 POL 2035 Piotr Muchlado
11
Opti CWM Gdynia
30.03.2019 POL 1472 Igor Kawałko
12
OPTI CWM GDYNIA
30.03.2019 POL 1541 Jakub Porębski
10
Opti CWM Gdynia
30.03.2019 POL 3333 Maja Komorowska
10
OPTI CWM Gdynia
30.03.2019 POL 2037 Paweł Łoboda
11
OPTI CWM Gdynia
30.03.2019 POL 1221 Julia Padzik
10
OPTI CWM Gdynia
30.03.2019 POL 1943 Wiktor Łasak
13
Opti CWM Gdynia
30.03.2019 POL 2081 Zofia Glaza
11
Opti CWM Gdynia
30.03.2019 POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski
11
OPTI CWM Gdynia

Program regat

Poniżej przedstawiamy pragram regat w kl. OPP A i OPP B

godz. 17.00 - 20:00

zgłoszenia

godz. 7:30 - 8:00

zgłoszenia

godz. 09.00

odprawa z SG regat

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

OPTIMIST A

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

OPTIMIST A

godz. 17:00 - 20:00

zgłoszenia

OPTIMIST B

godz. 7:30 - 8:00

zgłoszenia

OPTIMIST B

godz. 09.00

odprawa z SG regat - OPTIMIST B

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

OPTIMIST A

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

OPTIMIST B

godz. 10:55 (zmiana)

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

OPTIMIST A

godz. 10:55 (zmiana)

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

OPTIMIST B

godz. 17.00

uroczyste zakończenie regat

Kontakt

Maciej Kropidłowski, tel. 603 378 825, e-mail: maciekkropidlowski@gmail.com
Park sprzętu – Port Jachtowy MOKSiR Puck.