Puchar KS Zatoka Puck

Termin: 02-05.05.2019 - gr.A, 04-05.05.2019 - gr.B

ZGLOSZENIA ONLINE
Organizator

Puchar Klubu Sportowego „Zatoka” Puck

Sezon 2019 niesie za sobą XIII edycję Regat Puchar Klubu Sportowego „Zatoka” Puck.


Regaty o Puchar Klubu Sportowego „ZATOKA” Puck położonego nad malowniczą Zatoką Pucką rozgrywają się już od 12 lat.

Zawiadomienie o regatach OPP A i B Mapa portu Informacje dot. pomiarów

S P O N S O R Z Y I P A R T N E R Z Y

Wyniki online
Wyniki online
SailingNet
OPTIMIST A OPTIMIST B
Organizator
Aktualności
SailingNet
Zobacz Tablica KS i ZP
Zgloszenia online
Podział na grupy
SailingNet
OPTIMIST A OPTIMIST B

Lista uczestników

Poniżej przedstawiamy liste uczetników regat

Wyślij zgłoszenie:

Only sailors from POLAND

Team leader / Kierownik ekipy

I comply to the obligations that result from The Racing Rules of Sailing , especially Rule 4 Part 1.
Przyjmuję zobowiązania wynikające z przepisów określonych w Przepisach Regatowych Żeglarstwa (The Racing Rules of Sailing), a w szczególności Przepis 4 Części 1.

Liczba zawodników (159)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
30.04.2019 LTU 404 Tadas Azukas
11
KSM Bangputys
29.04.2019 POL 1974 Hanna Michałeczko
14
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
29.04.2019 POL 2019 Danuta Grudzień
13
UKS SILESIA OPTY Chełm Śląski
29.04.2019 POL 1424 Jakub Wegiera
13
UKS FIR WARSZAWA
29.04.2019 POL 959 Maciej Placzke
13
UKS FIR WARSZAWA
29.04.2019 POL 1800 Jakub Kosowski
12
UKS FIR WARSZAWA
29.04.2019 POL 2000 Ignacy Oźminkowski
15
KS Spójnia Warszawa
29.04.2019 POL 1999 Jakub Tomczyński
16
KS Spójnia Warszawa
29.04.2019 POL 2030 Adam Turczynowicz
14
KS Spójnia Warszawa
29.04.2019 POL 1906 Gustaw Kwiek
13
KS Spójnia Warszawa
29.04.2019 POL 1975 Maja Kwiek
12
KS Spójnia Warszawa
29.04.2019 POL 2016 Malina Pietrzak
12
KS Spójnia Warszawa
29.04.2019 POL 2200 Kaja Śledzińska
12
KS Spójnia Warszawa
29.04.2019 POL 333 Michał Skawiński
12
KS Spójnia Warszawa
29.04.2019 POL 2191 Jan Karnowski
13
KS Spójnia Warszawa
29.04.2019 POL 1798 Hanna Ługowska
14
KS Spójnia Warszawa
28.04.2019 CZE 812 Ondřej Šindelka
13
MYK
27.04.2019 LTU 111 Nojus Mockua
14
Ziemys Lithuania
27.04.2019 LTU 155 Vilius Vasiulis
12
Ziemys Lithuania
27.04.2019 LTU 555 Orestas Dargenis
11
Ziemys Lithuania
27.04.2019 LTU 166 Adomas Krucius
11
Ziemys Lithuania
27.04.2019 LTU 133 Benas Bestauskas
10
Ziemys Lithuania
27.04.2019 LTU 455 Rokas Germanavicius
11
KSM Bangputys
27.04.2019 LTU 451 Asta Aperaviciute
12
KSM Bangputys
27.04.2019 LTU 452 Domas Janciukas
13
KSM Bangputys
27.04.2019 LTU 473 Matas Kniubas
14
KSM Bangputys
27.04.2019 LTU 469 Deimantas Valeika
15
KSM Bangputys
27.04.2019 POL 2122 Kajetan Stein
12
UKS Yacht Club Sława
27.04.2019 POL 2121 Joanna Michalska
12
UKS Yacht Club Sława
27.04.2019 POL 1053 Oskar Kielnar
12
UKS Yacht Club Sława
27.04.2019 POL 2057 Natalia Kilar
14
YK Stal Gdynia
25.04.2019 POL 127 Franciszek Kolikow
13
UKŻ Błękitni Kołobrzeg
24.04.2019 POL 2068 Kacper Bąk
14
KŻ Horn Kraków
24.04.2019 POL 1329 Gita van der Voort
12
KŻ Horn Kraków
24.04.2019 POL 16 Kasia Wajdowska
15
KŻ Horn Kraków
24.04.2019 POL 2069 Bartłomiej Wrzosek
12
KŻ Horn Kraków
24.04.2019 POL 1902 Mateusz Kolba
13
KN Lider Kraków
24.04.2019 POL 111 Jakub Lipowski
12
KN Lider Kraków
24.04.2019 POL 1716 Bartłomiej Heksel
15
KN Lider Kraków
24.04.2019 POL 1193 Igor Wierzbowski
12
KN Lider Kraków
24.04.2019 POL 1960 Miłosz Samek
14
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
24.04.2019 POL 1644 Nina Janowicz
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.04.2019 POL 1917 Filip Marjański
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.04.2019 POL 1753 Michał Jankowski
14
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.04.2019 POL 1757 Rafał Górski
14
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.04.2019 POL 1827 Ewa Lewandowska
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.04.2019 POL 2043 Lila Sochaj
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
23.04.2019 POL 1224 Piotr Jakubowski
13
ŻMKS Poznań
23.04.2019 POL 1460 Aleksandra Jakubowska
15
ŻMKS Poznań
23.04.2019 POL 1049 Teresa Zawal
15
ŻMKS Poznań
23.04.2019 POL 1050 Szymon Rossa
13
ŻMKS Poznań
23.04.2019 POL 871 Adam Cwojdziński
13
ŻMKS Poznań
23.04.2019 POL 1871 Wojciech Stefaniak
13
ŻMKS Poznań
22.04.2019 LTU 1926 Tautvydas Buožius
12
Bangputys
22.04.2019 LTU 383 Jonas Stulginskas
12
Bangputys
22.04.2019 LTU 595 Justas Rudminas
12
Bangputys
22.04.2019 LTU 422 Vaidas Abraitis
10
Bangputys
19.04.2019 POL 2170 Jan Fuk
13
Giżycka Grupa Regatowa
19.04.2019 RUS 3939 Ivan Mikhalev
12
Giżycka Grupa Regatowa
19.04.2019 POL 2071 Mateusz Gigielewicz
14
Giżycka Grupa Regatowa
19.04.2019 POL 2166 Dominika Grala
13
Giżycka Grupa Regatowa
19.04.2019 POL 2006 Amelia Potejko
13
Giżycka Grupa Regatowa
19.04.2019 POL 2605 Magdalena Skórnóg
13
Giżycka Grupa Regatowa
18.04.2019 POL 1865 Paulina Rutkowska
14
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 2552 Maciej Iliński
15
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 1452 Antonina Ołowiak
13
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 1799 Iwo Reński
14
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 2138 Max Berliński
13
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 1932 Konrad Wlazłowski
14
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 1862 Zuzanna Zielińska
13
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 100 Krzysztof Ołowiak
11
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 1835 Natalia Ziółkowska
12
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 1903 Tomasz Bendlewski
15
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 144 Aleksander Ponto
15
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 1444 Oskar Ponto
15
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 2219 Aleksander Bury
14
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 2041 Filip Jarosiewicz
13
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 1776 Michał Maziarka
14
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 4112 Jan Zamojski
13
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 2117 Alicja Tutkowska
12
YKP Gdynia
18.04.2019 POL 1492 Paweł Romanowicz
14
JKW Poznań
17.04.2019 POL 1489 Paweł Koliński
14
LKS Charzykowy
17.04.2019 POL 1779 Marcel Wieliński
14
LKS Charzykowy
17.04.2019 POL 2723 Jakub Szczepański
13
LKS Charzykowy
17.04.2019 POL 2101 Mikołaj Bazyli
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
17.04.2019 POL 2024 Michał Jaroszek
13
KSW BALTIC DZIWNÓW
17.04.2019 POL 2152 Filip Lenart
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
17.04.2019 POL 2153 Szymon Wójcik
14
KSW Baltic Dziwnów
14.04.2019 POL 2184 Mikołaj Strupinski
11
Gizycka Grupa Regatowa
14.04.2019 POL 2177 Patryk CHEŁKOWSKI
13
Giżycka Grupa Regatowa
14.04.2019 POL 1883 Aleksandra Bobrowska
12
UKS Barnim Goleniów
14.04.2019 POL 1745 Adrian Majdosz
14
UKS Barnim Goleniów
14.04.2019 POL 1881 Maciej Cymerman
13
UKS Barnim Goleniów
14.04.2019 POL 1882 Filip Oleszczyk
14
UKS Barnim Goleniów
14.04.2019 POL 188 Stanisław Maik
13
UKS Barnim Goleniów
14.04.2019 POL 1884 Oskar Sawicki
13
UKS Barnim Goleniów
14.04.2019 POL 1868 Joanna Cymerman
15
UKS Barnim Goleniów
14.04.2019 POL 1889 Jeremi Dąbrowski
14
UKS Barnim Goleniów
14.04.2019 POL 1950 Jeremi Szczukowski
13
CHKŻ Chojnice
14.04.2019 POL 1963 Zofia Prądzyńska
11
CHKŻ Chojnice
14.04.2019 POL 194 Krzysztof Szczodrowski
14
CHKŻ Chojnice
14.04.2019 POL 1949 Maksymilian Kabat
13
CHKŻ Chojnice
14.04.2019 POL 1593 Rafał Balicki
12
CHKŻ Chojnice
14.04.2019 POL 1018 Antoni Lipiński
13
CHKŻ Chojnice
14.04.2019 POL 1751 Jacek Kalinowski
13
CHKŻ Chojnice
14.04.2019 POL 1026 Jakub Gil
13
CHKŻ Chojnice
14.04.2019 POL 2114 Tymon Wiatrowski
13
CHKŻ Chojnice
14.04.2019 POL 2403 Pola Schmidt
15
CHKŻ Chojnice
14.04.2019 POL 1750 Filip Nosol
12
CHKŻ Chojnice
13.04.2019 LTU 153 JOKŪBAS MIRINAS
13
OBK"ŽALGIRIETIS"(LTU CLUB TEAM)
12.04.2019 POL 2210 Kacper Warywoda
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12.04.2019 POL 2205 Jakub Rusiniak
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12.04.2019 POL 2203 Michał Karnacewicz
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12.04.2019 POL 2209 Filip Rostek
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12.04.2019 POL 2194 Maciej Dudek
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12.04.2019 POL 2204 Aleksandra Zybert
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12.04.2019 POL 2709 Julian Podwalski
14
SSW MOS Iława
12.04.2019 POL 2008 Maciej Kasprzak
11
SSW MOS Iława
12.04.2019 POL 2007 Alicja Michalewska
12
SSW MOS Iława
12.04.2019 POL 1669 Natalia Chojnowska
12
SSW MOS Iława
12.04.2019 POL 1867 Jan Klinicki
12
SSW MOS Iława
12.04.2019 POL 1978 Kinga Furmanek
12
SSW MOS Iława
12.04.2019 POL 1801 Oskar Wielczyk
12
SSW MOS Iława
11.04.2019 LTU 323 Saulė Pajarskaitė
14
Bangpūtys
11.04.2019 LTU 106 Rapolas Norvaišas
14
Buriavimo klubas "Vėjo sparnai"Plungė
10.04.2019 LTU 50 Tomas Blinstrubas
13
Neringos sporto mokykla
10.04.2019 LTU 737 David Mažeika
9
Neringos sporto mokykla
10.04.2019 LTU 410 Meda Rimaitė
14
Neringos sporto mokykla
10.04.2019 LTU 56 Vykintas Mizgiris
14
Neringos sporto mokykla
10.04.2019 LTU 51 Kristupas Alseika
13
Neringos sporto mokykla
09.04.2019 LTU 751 ROJUS STANKEVIČIUS
14
Sporto centras "Atžalynas "Šiauliai
09.04.2019 LTU 628 GRETA KALINAUSKAITĖ
14
Sporto centras "Atžalynas "Šiauliai
09.04.2019 LTU 750 RŪTA MAŽUNAVIČIŪTĖ
14
Sporto centras "Atžalynas "Šiauliai
07.04.2019 POL 51 Hubert Adamów
14
KS Dobra Marina
07.04.2019 POL 13 Michał Szklarz
14
KS Dobra Marina
07.04.2019 POL 1754 Jan Borowiak
14
KS Dobra Marina
04.04.2019 RUS 2005 Artem Krupachev
14
UKS Pionerskij Kaliningrad region
01.04.2019 LTU 808 NOJUS VOLUNGEVIČIUS
15
NBA-ESSC-POSEIDONAS (ltu club team)
31.03.2019 POL 1448 MARIANNA GĘBICKA
13
MKS DWÓJKA WARSZAWA
31.03.2019 POL 3404 SZYMON ROZUM
14
MKS Dwójka Warszawa
31.03.2019 POL 1988 ANTONI KILISZEK
13
MKS Dwójka Warszawa
31.03.2019 POL 1851 PATRYCJA KURPIEWSKA
14
MKS Dwójka Warszawa
31.03.2019 POL 2206 HANNA KORSAK
13
MKS Dwójka Warszawa
31.03.2019 POL 1888 JOANNA DYJA
14
MKS Dwójka Warszawa
30.03.2019 POL 1151 Alicja Przybyłek
14
AZS Poznań
30.03.2019 POL 1229 Zofia Pospieszna
12
AZS Poznań
30.03.2019 POL 1390 Kacper Młodzianowski
14
AZS Poznań
30.03.2019 POL 920 Maksymilian Kruczyński
13
AZS Poznań
30.03.2019 POL 1230 Aleksandra Borucka
13
AZS Poznań
30.03.2019 POL 2148 Jakub Modzelewski
15
AZS Poznań
30.03.2019 POL 2032 Fabian Kocięda
12
OPTI CWM GDYNIA
30.03.2019 POL 2034 Natasha Anolik
13
OPTI CWM GDYNIA
29.03.2019 POL 1645 Michał Biedalak
14
JKW Poznań
29.03.2019 POL 2142 Hanna Wiszniowska
14
JKW Poznań
29.03.2019 POL 3553 Antoni Nazimek
14
JKW Poznań
29.03.2019 POL 1622 Stanisław Cholewicki
12
JKW Poznań
29.03.2019 POL 1728 Jan Kamieński
13
JKW Poznań
29.03.2019 POL 1829 Stanisław Wojda
13
JKW Poznań
29.03.2019 POL 945 Andrzej Nycz
13
JKW Poznań
27.04.2019 LTU 450 Rokas Golubovas
12
KSM Bangputys
27.04.2019 POL 1306 Igor Gruszczyński
12
UKS Yacht Club Sława
27.04.2019 POL 995 Szymon Grochowski
13
YKP KRAKÓW
19.04.2019 POL 2184 Mikołaj Strupiński
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
14.04.2019 POL 1364 Jan Fuk
13
Giżycka Grupa Regatowa
10.04.2019 LTU 432 Mariya Shramkova
11
Neringos sporto mokykla
09.04.2019 LTU 800 AUKSĖ-URŠULĖ RUDZIKAITĖ
14
NBA-ESSC-POSEIDONAS (ltu club team)

Liczba zawodników (236)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
03.05.2019 POL 1114 Adam Aljabali
9
Żegluj Lublin
03.05.2019 POL 39 Maria Nycz
10
JKW Poznań
01.05.2019 LTU 45 Egle Chlebinskaite
11
Nerigos Sport Mokykla
30.04.2019 POL 2212 Mateusz Graczyk
11
CSW OPTY USTKA
29.04.2019 POL 1666 Wiktoria Kosior
12
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
29.04.2019 POL 1422 Krzysztof Junczyk
11
UKS FIR WARSZAWA
29.04.2019 POL 1985 Hubert Kunc
-
Port Mechelinki
29.04.2019 POL 265 Igor SAJ
10
Port Mechelinki
29.04.2019 POL 1427 Anna Gąsiorek
12
AZS Poznań
29.04.2019 POL 980 Igor Mazurkiewicz
11
KŻ Horn Kraków
29.04.2019 POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska
11
AZS UW Warszawa
29.04.2019 POL 2075 Iwo Barański
13
AZS UW Warszawa
29.04.2019 POL 2048 Igor Mirowski
13
AZS UW Warszawa
29.04.2019 POL 1819 Lena Wonka
11
AZS UW Warszawa
29.04.2019 POL 2044 Jakub Kaszewiak
14
AZS UW Warszawa
29.04.2019 POL 1637 Nina Mirowska
11
AZS UW Warszawa
29.04.2019 POL 11 Magdalena Ostrowska
14
AZS UW Warszawa
29.04.2019 POL 4 Saturnin Smółka
12
AZS UW Warszawa
29.04.2019 POL 3 Torkil Smółka
15
AZS UW Warszawa
28.04.2019 POL 12036 Lidia Łukasik
12
Uks Żegluj Lublin
28.04.2019 POL 1834 Mikołaj Łukasik
9
Uks Żegluj Lublin
28.04.2019 POL 12035 Maciej Lewiński
13
Uks Żegluj Lublin
28.04.2019 POL 1603 Tomasz Zadora
12
Uks Żegluj Lublin
28.04.2019 POL 1560 Aleksandra Błońska
11
Uks Żegluj Lublin
28.04.2019 POL 907 Milena Siczek
14
Uks Żegluj Lublin
28.04.2019 POL 1939 Dante Luciani
13
Uks Żegluj Lublin
28.04.2019 POL 1328 Tymon Szkołut
10
Uks Żegluj Lublin
28.04.2019 POL 1444 Ewa Czapla
14
Uks Żegluj Lublin
28.04.2019 POL 1700 Mikołaj Cieślak
11
Uks Żegluj Lublin
28.04.2019 POL 1655 Maciej Cioczek
12
Uks Żegluj Lublin
28.04.2019 POL 1749 Jakub Szczepanik
14
Uks Żegluj Lublin
28.04.2019 POL 984 Iga Sobieszuk
12
Uks Żegluj Lublin
28.04.2019 POL 11926 Maciek Aljabali
13
Uks Żegluj Lublin
27.04.2019 POL 61 Aleksander Nowakowski
11
KS Dobra Marina
27.04.2019 POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz
10
Jacht Klub Nisko
27.04.2019 POL 849 Tomasz Tęcza
10
Jacht Klub Nisko
27.04.2019 POL 1349 Łukasz Grzebyk
12
Jacht Klub Nisko
27.04.2019 POL 1546 Mateusz Grzebyk
13
Jacht Klub Nisko
27.04.2019 LTU 101 Bartas Kupliauskas
9
Ziemys Lithuania
27.04.2019 LTU 181 Lukne Stankeviciute
9
Ziemys Lithuania
27.04.2019 POL 2026 PATRYCJA CHINIEWICZ
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
27.04.2019 POL 2028 INKA KOZA
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
27.04.2019 POL 1007 HANNA KOZŁOWSKA
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
27.04.2019 POL 8 Igor Piechota
10
UKS Yacht Club Sława
27.04.2019 POL 1405 Aleks Ertel
9
UKS Yacht Club Sława
27.04.2019 POL 1306 Karol Kucharczyk
12
UKS Yacht Club Sława
27.04.2019 POL 1305 Zuzanna Rzadkowska
13
UKS Yacht Club Sława
27.04.2019 POL 10891 Damian Malcher
12
UKS Yacht Club Sława
27.04.2019 POL 995 Szymon Grochowski
13
YKP KRAKÓW
27.04.2019 POL 1811 Franciszek Zając
11
Gdański Klub Żeglarski
27.04.2019 POL 2222 Karol Stachowski
10
Gdański Klub Żeglarski
27.04.2019 POL 1993 Michał Roman
10
Gdański Klub Żeglarski
27.04.2019 POL 4708 Kamil Roman
8
Gdański Klub Żeglarski
27.04.2019 POL 1767 Mateusz Kundzier
11
Gdański Klub Żeglarski
27.04.2019 POL 1979 Hubert Nowicki
12
Gdański Klub Żeglarski
26.04.2019 POL 2201 Stanisław Wróblewski
9
WTW Warszawa
26.04.2019 POL 1554 Tymon Przyjemczak
11
KS ZATOKA Puck
26.04.2019 POL 1670 Zuzanna Zasada
13
KS ZATOKA Puck
26.04.2019 POL 1625 Sebastian Schmidt
12
KS ZATOKA Puck
26.04.2019 POL 1555 Blanka Bobula
12
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
26.04.2019 POL 1971 Jan Bobula
10
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
26.04.2019 POL 1973 Michał Mac
12
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
26.04.2019 POL 2096 Liwia Liszkiewicz
12
Olsztyński Klub Żeglarski
26.04.2019 POL 443 Dominika Godlewska
12
Olsztyński Klub Żeglarski
26.04.2019 POL 447 Amelia Wydra
13
Olsztyński Klub Żeglarski
26.04.2019 POL 446 Aleksandra Wrońska
12
Olsztyński Klub Żeglarski
26.04.2019 POL 1674 Tomasz Pakulski
11
Olsztyński Klub Żeglarski
26.04.2019 POL 2099 Daria Pedowska
10
Olsztyński Klub Żeglarski
26.04.2019 POL 522 Mateusz Kozłowski
11
Olsztyński Klub Żeglarski
25.04.2019 POL 2067 Piotr Kużniarski
12
KŻ Horn Kraków
25.04.2019 POL 2065 Aleksander Szczepara
10
KŻ Horn Kraków
25.04.2019 POL 1911 Kajetan Poziemski
12
KŻ Horn Kraków
25.04.2019 POL 1709 Hanna Kusztejko
11
KŻ Horn Kraków
25.04.2019 POL 709 Jakub Kuraś
12
KŻ Horn Kraków
25.04.2019 POL 191 Hubert Staroń
11
KŻ Horn Kraków
25.04.2019 POL 110 Jan Pacheco
13
KŻ Horn Kraków
25.04.2019 POL 1913 Bernard Narecki
12
KŻ Horn Kraków
25.04.2019 POL 1916 Adam Fengler
11
KŻ Horn Kraków
25.04.2019 POL 1997 Jolanta Siwek
9
KŻ Horn Kraków
25.04.2019 POL 1127 Mateusz Piskorz
9
KŻ Horn Kraków
25.04.2019 POL 1125 Michał Piskorz
11
KŻ Horn Kraków
25.04.2019 POL 1011 Julia Jędrzejczyk
11
KŻ Horn Kraków
25.04.2019 POL 1915 Teresa Milbałer
12
KŻ Horn Kraków
25.04.2019 POL 1330 Jan Włudyka
11
KŻ Horn Kraków
24.04.2019 POL 1758 January Szczukowski
11
CHKŻ Chojnice
24.04.2019 POL 1175 Alicja Dampc
11
CHKŻ Chojnice
24.04.2019 POL 1434 Dawid Pachuta
10
KN Lider Kraków
24.04.2019 POL 11251 Jerzy Toliński
10
KN Lider Kraków
24.04.2019 POL 1917 Filip Mendyk
12
KN Lider Kraków
24.04.2019 POL 162 Marcin Małota
10
KN Lider Kraków
24.04.2019 POL 1017 Filip Nowosad
11
KN Lider Kraków
24.04.2019 POL 1418 Karolina Mendyk
10
KN Lider Kraków
24.04.2019 POL 1662 Jan Pawłowicz
10
KN Lider Kraków
24.04.2019 POL 1563 Krzysztof Rysz
11
KN Lider Kraków
24.04.2019 POL 88 Hanna Duda
11
Port Mechelinki
24.04.2019 POL 1158 Antonina Pierzchalska
10
Port Mechelinki
24.04.2019 POL 49 Maja Molik
11
Port Mechelinki
24.04.2019 POL 100 Marcel Styba
11
Port Mechelinki
24.04.2019 POL 1596 Szymon Mocarski
9
Port Mechelinki
24.04.2019 POL 936 Maurycy Kosmowski
10
Port Mechelinki
24.04.2019 POL 21 Maksymilian Stańko
10
Port Mechelinki
24.04.2019 POL 9369 Olaf Krupa
10
Port Mechelinki
24.04.2019 POL 1506 Tomasz Obecny
13
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
24.04.2019 POL 1209 Dawid Piechota
12
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
24.04.2019 POL 922 Jakub Podgórny
11
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
24.04.2019 POL 1957 Lena Kaczmarek
11
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
24.04.2019 POL 1500 Magdalena Luśnia
12
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
24.04.2019 POL 5119 Lena Małecka
12
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
24.04.2019 POL 2042 Tymon Sochaj
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.04.2019 POL 910 Wojciech Jankowski
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.04.2019 POL 1923 Wiktor Weselak
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.04.2019 POL 1817 Emilia Paszek
9
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.04.2019 POL 1921 Jan Marjański
10
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.04.2019 POL 1747 Kacper Janowicz
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.04.2019 POL 2144 Wiktor Radziej
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.04.2019 POL 1351 Franciszek Kamola
10
KS AZS AWFiS Gdańsk
23.04.2019 POL 1518 Klara Piotrowska
12
WTW Warszawa
23.04.2019 POL 2107 Marta Piotrowska
12
WTW Warszawa
23.04.2019 POL 1879 Igor Grzelak
12
WTW Warszawa
23.04.2019 POL 2078 Stanisław Ługowski
11
WTW Warszawa
23.04.2019 POL 1714 Antoni Malicki
10
WTW Warszawa
23.04.2019 POL 2197 Nathan Vidal
10
WTW Warszawa
23.04.2019 POL 2126 Alexandre Vidal
11
WTW Warszawa
23.04.2019 POL 1278 Daniel Śmiałowski
12
ŻMKS Poznań
23.04.2019 POL 1459 Mateusz Kuchowicz
10
ŻMKS Poznań
23.04.2019 POL 1676 Piotr Grzesiek
10
ŻMKS Poznań
23.04.2019 POL 460 Stanisław Kasprzak
10
ŻMKS Poznań
23.04.2019 POL 1138 Michał Kuchtyn
12
UKS Bryg Wrocław
23.04.2019 POL 1760 Max Niziałkowski
13
UKS Bryg Wrocław
22.04.2019 POL 1768 Wiktor Wrobel
12
MKS Dwójka Warszawa
21.04.2019 POL 927 Hubert Marciniak
13
JKW Poznań
21.04.2019 POL 12201 Jan Sawicki
11
JKW Poznań
21.04.2019 POL 2551 Jerzy Gałęza
12
JKW Poznań
21.04.2019 POL 1438 Zuzanna Borucka
12
JKW Poznań
17.04.2019 POL 1585 Mateusz Grabowski
11
LKS Carzykowy
17.04.2019 POL 1930 Radosław Dudkiewicz
10
LKS Charzykowy
17.04.2019 POL 1860 Aleksander Lenart
10
UKS Opti Odra Wrocław
17.04.2019 POL 2023 Jakub Szurko
11
KSW Baltic Dziwnów
17.04.2019 POL 2036 Maja Wójcik
11
KSW Baltic Dziwnów
16.04.2019 RUS 5743 Egor Sidelnikov
11
Yacht Club "Amber Sails", Kaliningrad
16.04.2019 RUS 435 Bogdan Sarkisov
12
Yacht Club "Amber Sails", Kaliningrad
15.04.2019 POL 1880 Mikołaj Bujalski
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
15.04.2019 POL 1927 Mikołaj Czałbowski
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
15.04.2019 POL 1989 Mikołaj Głąb
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
15.04.2019 POL 1941 Marcin Krawczyk
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
15.04.2019 POL 2120 Maksymilian Luto
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
15.04.2019 POL 1942 Alicja Żuber
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
15.04.2019 POL 987 Szymon Budzisz
9
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14.04.2019 POL 3009 Piotr Kiedrowski
10
UKS Barnim Goleniów
14.04.2019 POL 186 Kamil Nadolny
11
UKS Barnim Goleniów
13.04.2019 POL 1296 Eryk Majewski
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
13.04.2019 POL 6 Oliwia Kaczyńska
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
13.04.2019 POL 71 Igor Murach
10
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
13.04.2019 POL 1937 Maciej Szawkowski
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
13.04.2019 POL 17 Matylda Rodziewicz
10
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
13.04.2019 POL 1297 Daniel Łachacz
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
13.04.2019 POL 7 Jakub Jabłoński
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
13.04.2019 POL 12971 Julia Płocharczyk
10
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
13.04.2019 POL 2177 Weronika Grala
9
Giżycka Grupa Regatowa
13.04.2019 POL 1608 Maja Szwejk
12
Giżycka Grupa Regatowa
13.04.2019 POL 1570 Michał Ciechanowicz
11
Giżycka Grupa Regatowa
13.04.2019 POL 1362 Miłosz Wyszyński
13
Giżycka Grupa Regatowa
13.04.2019 POL 1981 Ewa Fabisiak
12
Giżycka Grupa Regatowa
13.04.2019 POL 2176 Hanna Borkowska
11
Giżycka Grupa Regatowa
13.04.2019 POL 19 Miłosz Ciechanowicz
9
Giżycka Grupa Regatowa
13.04.2019 RUS 3338 Ilia Haritonov
11
UKS Pionerskij Kaliningrad region
13.04.2019 RUS 3339 Artem Kornalevskij
12
UKS Pionerskij Kaliningrad region
13.04.2019 POL 2167 Michał Sudnik
10
Giżycka Grupa Regatowa
11.04.2019 POL 1969 Hubert Szulczewski
11
SSW MOS Iława
11.04.2019 POL 1319 Nikodem Różański
11
SSW MOS Iława
11.04.2019 POL 2007 Wit Dmuchowski
10
SSW MOS Iława
11.04.2019 POL 2151 Jan Rohde
11
SSW MOS Iława
11.04.2019 POL 985 Jakub Darkowski
11
SSW MOS Iława
11.04.2019 POL 3409 Bartosz Bilicki
12
SSW MOS Iława
11.04.2019 POL 1763 Zuzanna Liedtke
11
SSW MOS Iława
11.04.2019 POL 2072 Stanisław Nadolski
10
SSW MOS Iława
11.04.2019 POL 1878 Natan Dziedziak
9
SSW MOS Iława
11.04.2019 LTU 2050 Meda Abrutytė
9
Buriavimo klubas "Vėjo sparnai"Plungė
11.04.2019 LTU 311 Elena Abrutytė
11
Buriavimo klubas "Vėjo sparnai"Plungė
10.04.2019 LTU 432 Marius Blinstrubas
9
Neringos sporto mokykla
10.04.2019 LTU 445 Šarūnas Jakas
10
Neringos sporto mokykla
03.04.2019 POL 3402 Hanna Rogowska
11
TKŻ Toruń
03.04.2019 POL 3403 Hieronim Hendler
11
TKŻ Toruń
03.04.2019 POL 1225 Jan Lemański
11
TKŻ Toruń
03.04.2019 POL 1671 Kalina Zalewska
10
TKŻ Toruń
03.04.2019 POL 167 Gustaw Zalewski
12
TKŻ Toruń
31.03.2019 POL 2118 Maciej Maćkowiak
12
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 2141 Magdalena Ziółkowska
9
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1925 Alicja Wróblewska
12
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1818 Nadia Burghard
13
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 2022 Iwo Dudek
10
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 2140 Maja Józkowicz
13
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1665 Mateusz Kluczka
13
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1780 Szymon Kolka
11
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 2135 Tymon Kosobucki
12
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 2270 Piotr Kosowski
11
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 2134 Jakub Matwiejczyk
12
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 2136 Kajetan Matwiejczyk
12
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 2133 Aleksander Mucharski
13
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1159 Rafał Ołowiak
12
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1764 Bartosz Osowski
13
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1551 Maciej Streubel
11
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 2001 Oskar Sylka
11
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 2137 Piotr Toczek
12
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1446 Gustaw Trybek
11
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 9 Aleksandra Zastawna
13
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 2169 Natasza Micewicz
10
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1619 Mateusz Gąsiorowski
12
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1926 Julia Czerwiak
11
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 3407 Jan Konkol
11
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1970 Tymothy Melentyev
12
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1812 Franciszek Miłosz
10
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 2139 Jan Mucharski
10
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 1701 Marika Tassious
12
YKP Gdynia
31.03.2019 POL 825 JAN WIŚNIEWSKI
12
MKS DWÓJKA WARSZAWA
30.03.2019 POL 228 Nina Gaweł
9
AZS Poznań
30.03.2019 POL 229 Ignacy Pospieszny
10
AZS Poznań
30.03.2019 POL 92 Lena Gaweł
11
AZS Poznań
30.03.2019 POL 1576 Emilia Siekierczak
11
AZS Poznań
30.03.2019 POL 151 Mikołaj Mataczyński
11
AZS Poznań
30.03.2019 POL 1428 Maksymilian Czarnecki
10
AZS Poznań
30.03.2019 POL 991 Marta Gajdzińska
9
AZS Poznań
30.03.2019 POL 1228 Ada Wilińska
11
AZS Poznań
30.03.2019 POL 1497 Łucja Borkowska
9
AZS Poznań
30.03.2019 POL 938 Filip Modzelewski
10
AZS Poznań
30.03.2019 POL 427 Paweł Wiliński
9
AZS Poznań
30.03.2019 POL 1586 Maksymilian Malec
11
Opti CWM Gdynia
30.03.2019 POL 2035 Piotr Muchlado
11
Opti CWM Gdynia
30.03.2019 POL 2244 Igor Kawałko
12
OPTI CWM GDYNIA
30.03.2019 POL 1541 Jakub Porębski
10
Opti CWM Gdynia
30.03.2019 POL 3333 Maja Komorowska
10
OPTI CWM Gdynia
30.03.2019 POL 2037 Paweł Łoboda
11
OPTI CWM Gdynia
30.03.2019 POL 1221 Julia Padzik
10
OPTI CWM Gdynia
30.03.2019 POL 1943 Wiktor Łasak
13
Opti CWM Gdynia
30.03.2019 POL 2081 Zofia Glaza
11
Opti CWM Gdynia
30.03.2019 POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski
11
OPTI CWM Gdynia
29.04.2019 POL 1873 Maja Szostak
11
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
29.04.2019 CZE 828 Patrick Štafa
9
Moravský Yacht Klub
27.04.2019 POL 53 Adam Szklarz
11
Klub Sportowy Dobra Marina
27.04.2019 LTU 188 Karolis Rimgaila
10
Ziemys Lithuania
27.04.2019 POL 935 MICHAŁ KOZŁOWSKI
10
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
27.04.2019 POL 1300 Maciej Kryspin
11
Gdański Klub Żeglarski
27.04.2019 POL 4701 Olga Krasowska
11
Gdański Klub Żeglarski
26.04.2019 POL 1656 Lidia Jakubowska
14
KS ZATOKA Puck
26.04.2019 POL 1972 Zofia Michałeczko
12
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
26.04.2019 POL 1974 Wiktoria Kosior
13
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
25.04.2019 POL 22 Laura Kowalska
10
KŻ Horn Kraków
21.04.2019 POL 965 Laura Urbańska
10
JKW Poznań
17.04.2019 POL 550 Szymon Graban
11
LKS Charzykowy
13.04.2019 LTU 900 JOKŪBAS ČĖPLA
11
Marijampolės BK - sporto mokykla,(LTU CLUB TEAM)
13.04.2019 RUS 1301 Sergei Parfenov
11
UKS Pionerskij Kaliningrad region
11.04.2019 LTU 2050 MEDA Abrutytė
9
Buriavimo klubas "Vėjo sparnai"Plungė
11.04.2019 LTU 2054 Elena Abrutytė
11
Buriavimo klubas "Vėjo sparnai"Plungė
01.04.2019 LTU 838 VILIUS RAČIŪNAS
10
NBA-ESSC-POSEIDONAS (ltu club team)

Program regat

Poniżej przedstawiamy pragram regat w kl. OPP A i OPP B

godz. 17.00 - 20:00

zgłoszenia

godz. 7:30 - 8:00

zgłoszenia

godz. 09.00

odprawa z SG regat

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

OPTIMIST A

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

OPTIMIST A

godz. 17:00 - 20:00

zgłoszenia

OPTIMIST B

godz. 7:30 - 8:00

zgłoszenia

OPTIMIST B

godz. 09.00

odprawa z SG regat - OPTIMIST B

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

OPTIMIST A

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

OPTIMIST B

godz. 11:30

Jak być dobrym rodzicem zawodnika

Wykład - Artur Burdziej

godz. 09:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

OPTIMIST A

godz. 09:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

OPTIMIST B

godz. 17.00

uroczyste zakończenie regat

Kontakt

Maciej Kropidłowski, tel. 603 378 825, e-mail: maciekkropidlowski@gmail.com
Park sprzętu – Port Jachtowy MOKSiR Puck.